משלוחים והחזרות

ֿ:דרכי משלוח

חשוב לנו להעניק לך חווית קנייה נוחה ונעימה ולכן יש באפשרותך לבחור באיזו דרך תרצי לקבל את הפריטים אשר רכשת לידך

:דרכי המשלוח הזמינות באתר הן

 משלוח עד לכתובת שתבחרי בישראל

. בקניה אשר סכומה הכולל 400 ₪ או יותר - ללא עלות נוספת

. בקניה אשר סכומה הכולל נמוך מ-300 ₪ - בעלות נוספת של 15 ₪ כולל מע"מ

. משלוח בדואר רשום באמצעות דואר ישראל - ללא עלות נוספת

. איסוף עצמי מהסטודיו – ללא עלות נוספת

החברה רשאית מעת לעת לשנות, להוסיף או לגרוע מדרכי המשלוח הנ"ל. החברה אינה מתחייבת כי כל אחת מדרכי המשלוח תהיה זמינה לכל הזמנה. מבלי לגרוע מן האמור לעיל, משלוח עד לכתובת הלקוחה יתכן ולא יהיה זמין לאזורים מסוימים, ובמקרה כזה יסופקו המוצרים במשלוח בדואר רשום באמצעות דואר ישראל או באיסוף עצמי, ללא עלות נוספת

 החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תעריפי המשלוחים מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי

זמני משלוח

 במקרה בו בחרת משלוח עד לכתובת שבחרת, הרי שלאחר קבלת ההזמנה ואישורה, הפריטים ישלחו אליך עד לתום 5 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר, באמצעות חברת שילוח חיצונית. בשבתות, חגים, ימי שישי וערבי חג לא יתבצעו משלוחים

 לתשומת לבך: על מנת לייעל את המשלוח אליך, בעת הקניה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנך נמצאת רוב שעות היום - בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתך. כמו כן, החברה רשאית להתנות את מסירת הפריט בהצגת תעודה מזהה המאשרת את זהות המקבלת.

 שירות המשלוחים פועל בשעות המוסכמות בין החברה לחברת השילוח. נכון למועד קריאת שורות אלה, שירות המשלוחים פועל בין השעות 08:00-21:00. החברה שומרת על זכותה לשנות שעות אלה. חברת השילוח תתאם עמך מראש את מועד ההגעה בהודעה או בשיחת טלפון. במידה ומסרת פרטי התקשרות או כתובת לא מדויקים או לא מלאים בעת ההרשמה ו/או ההזמנה, לא נוכל להשלים את המשלוח.

 זמני האספקה מותנים בהנחיות הביטחוניות של הצבא והמשטרה באותה עת ואינם בשליטתנו, ולפיכך יתכנו עיכובים באספקה לאזורי ספר ואזורים שהם מעבר לקו הירוק.

 זמני האספקה הינם זמנים משוערים וייתכנו שינויים בזמני האספקה עקב נסיבות אשר אינן תלויות בחברה ו/או אשר תלויות בצדדים שלישיים. מבלי לגרוע מן האמור לעיל, החברה לא תהיה אחראית לעיכובים במקרה של כח עליון, לרבות פגעי טבע, מלחמה, לחימה, אירועי טרור, שביתה, השבתה, מצב חירום, חוסר בחומרים, ציוד או כח אדם או כל סיבה אחרת אשר אינה בשליטת החברה.

 השלמת ההזמנה באתר אין משמעותה בהכרח כי הפריט שהוזמן על ידך יהיה במלאי בעת הבאת ההזמנה למשלוח. החברה איננה מתחייבת לזמן אספקה כאשר הפריט אינו מצוי במלאי. במידה ופריט אינו מצוי במלאי תימסר לך על כך הודעה ותהיי רשאית לבטל את ההזמנה.

 החברה לא תהיה אחראית לעיכוב בביצוע אספקה כתוצאה מפרטים לא מלאים או שגויים אשר ימסרו על ידך בעת ההרשמה או בעת ביצוע הרכישה.

 ככל שהמשלוח חייב בדמי משלוח, אלה יחויבו במעמד ההזמנה, ביחד עם החיוב עבור הפריטים שרכשת.

 במקרה בו בחרת משלוח באמצעות דואר רשום, תמסור החברה את הפריטים למשלוח בסניף של דואר ישראל בתוך 10 ימי עסקים ממועד השלמת ההזמנה. מרגע מסירת הפריטים למשלוח בדואר ישראל, הרי שהאחריות לפריטים הינה בהתאם לתנאי האחריות של דואר ישראל. במקרה בו פריט יוחזר על ידי דואר ישראל כ-"לא נדרש" או "לא ידוע", נעשה מאמץ סביר ליצור עמך קשר על מנת לעדכן אותך בהחזרת הפריטים, ונתאם משלוח חוזר שלהם. החברה רשאית לגבות עבור משלוח חוזר כאמור דמי משלוח לפי שיקול דעתה הבלעדי.

ביטולים והחזרות

ביטול על ידי הלקוחה

 במידה ומסיבה כלשהי תתחרטי על רכישת איזה מן הפריטים שרכשת, הרי שתהיי זכאית לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי בהתאם להוראות המפורטות מטה.

. אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת שהפריטים, אשר נשלחים אליך שלמים ותקינים, יגיעו אליך שלמים ותקינים. במידה והפריט שקיבלת הגיע לידיך פגום, או שאינו מתאים לתיאור באתר או לא סופק לך במועד, את זכאית לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי בהתאם להוראות המפורטות מטה.

הזכות לבטל את העסקה היא החל ממועד ההזמנה ועד לחלוף 14 ימים ממועד הגעת הפריט אליך. במידה והנך אישה עם מוגבלויות, אזרחית ותיקה או עולה חדשה (כפי שמונחים אלה מוגדרים בחוק הגנת הצרכן תשמ"א-1981) ורכשת את הפריט מן האתר בדרך של רכישה טלפונית, הרי שאת זכאית לבטל את העסקה כאמור עד לחלוף 4 חודשים ממועד הגעת הפריט אליך, וזאת בכפוף להמצאת תעודה המעידה כי את עונה על אחת ההגדרות האמורות לעיל.

עליך להודיע לנו על ביטול העסקה בכתב בדואר רשום, בדרך של משלוח דואר אלקטרוני לכתובת leopoldstudio1@gmail.com או טלפונית לשירות הלקוחות במספר 0503366410. על מנת לטפל בפנייתך ביעילות אנא צייני את מספר ההזמנה, המוצר ברצונך להחזיר וסיבת ההחזרה

 ככל שהפריט נשלח על ידינו לפני מועד קבלת הודעת הביטול, יאסף ממך על ידינו ועל חשבוננו, בתיאום עמך. את מתחייבת לאפשר לנו לאסוף את הפריט בתוך 10 ימים מן המועד בו נמסרה לנו הודעת הביטול על ידך.

זיכוי כספי יינתן תוך 14 יום מיום החזרת המוצר. יסופק החזר כספי בשווי הפריט המוחזר ללא דמי ביטול. בעסקת כרטיס אשראי, הלקוחה תידרש לספק את פרטי האשראי לביצוע הזיכוי. לא ניתן לקבל זיכוי על רכישה באתר בחנויות חגית טסה.

 במידה והחזרת את הפריט שלא עקב פגם או איחור במועד האספקה, הרי שתהיי זכאית להחזר כספי מלא, למעט דמי משלוח בשיעור של עד 5% ממחיר הפריט או 100 ₪, לפי הנמוך מבין השניים

 במידה והחזרת את הפריט עקב פגם, אי התאמה או איחור במועד האספקה, תהיי זכאית להחזר מלוא הסכום ששילמת עבור הפריט, לרבות דמי משלוח, ככל ששולמו

 תנאי להחזר הכספי הוא שהפריט יוחזר אלינו כשהוא נושא את התווית המחוברת אליו, לא נעשה בו כל שימוש, הוא באריזתו המקורית ואינו פגום (למעט מקרה בו מוחזר הפריט עקב פגם). בנוסף, הלבשה תחתונה, תכשיטים, בישום, מוצרי ספא וקוסמטיקה חייבים להישאר באריזתם המקורית שלא נפתחה, כתנאי להחזר כספי.

ביטול על ידי החברה

 החברה זכאית (אך לא חייבת) לבטל את הזמנתך גם אם היא הושלמה והתשלום אושר, בכל אחד מן המקרים הבאים:

. הפריט אזל מן המלאי או שהוא מצוי במלאי אך פגום.

 התברר כי אחד הפרטים שמסרת בעת ההרשמה או הרכישה אינו נכון.

התברר לחברה שהפרת את תנאי השימוש באתר.

 אם לדעת החברה הלקוחה רכשה את הפריט על מנת למכור אותו לצד שלישי.

 אם הפריט הוחזר על ידי דואר ישראל מאחר ולא נדרש או שהמען אינו מדויק.

 אם האספקה תואמה באיסוף עצמי מהסטודיו והפריט לא נאסף בתוך 10 ימים מהיום בו נמסר לך כי הוא עומד לרשותך בחנות

 במקרה של ביטול כאמור, תעשה החברה כמיטב יכולתה על מנת ליצור עמך קשר ולדווח על הביטול

 כמובן שבמקרה של ביטול על ידי החברה תהיי זכאית להחזר כספי של מלוא הסכומים אשר שולמו על ידך

 

החזר כספי

 החזר כספי יבוצע עבור כרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה. אם העסקה בוצעה בתשלומים, גם הזיכוי של כרטיס האשראי יתבצע לפי מספר התשלומים

 עבור עסקאות אשר שולמו באמצעות חברת סליקה (כגון Pay Pal) ההחזר הכספי יהיה לחשבון חברת הסליקה. במידה ומסיבה כלשהי לא ניתן לזכות את חשבון חברת הסליקה, יבוצע ההחזר בהעברה בנקאית לחשבונה של הלקוחה.

החלפת מוצרים

 במידה ותבקשי להחליף את הפריט שקיבלת בפריט אחר של החברה, ניתן לעשות זאת בתיאום עם שירות הלקוחות של החברה. החברה אינה מחויבת להחליף פריט בחלוף 14 ימים מן המועד בו נמסר הפריט לידיך (ובמקרה של אישה עם מוגבלויות, אזרחית ותיקה או עולה חדשה – בחלוף 4 חודשים ממסירת הפריט)

 בעת תיאום ההחלפה תתבקשי לפרט בדיוק את הפריט החליפי שאת מבקשת (לרבות מידה וצבע). תנאי להחלפה הוא שהפריט החליפי מצוי במלאי

ככל שמחיר הפריט החליפי עולה על מחיר הפריט שרכשת, תנאי להחלפה הוא הסדרת תשלום ההפרש מול שירות הלקוחות

 במקרה בו מחיר הפריט החליפי פחות ממחיר הפריט שרכשת, יש לבטל את העסקה ולבצע עסקה חדשה, ובמקרה כזה יחולו ההוראות ביחס לביטול עסקה. החברה רשאית, אך אינה חייבת, להסכים, במקום לבטל את העסקה, לתת לך זיכוי על ההפרש כאמור לרכישות עתידיות מן החברה

. במידה וביצעת רכישה בסכום של 300 ₪ או יותר, או אם שילמת דמי משלוח, ניתן לבצע החלפה אחת על ידי שליח מטעמנו ועל חשבוננו. ההחלפה תבוצע באמצעות השליח ובתיאום עמך

 

( כמו כן ניתן לבצע את ההחלפה, בתיאום מראש עם שירות הלקוחות(0503366410

 החלפת פריט מותנית בכך שהוא יוחזר כשהוא נושא את התווית המחוברת אליו, לא נעשה בו כל שימוש, הוא באריזתו המקורית ואינו פגום. בנוסף, הלבשה תחתונה, תכשיטים, בישום, מוצרי ספא וקוסמטיקה חייבים להישאר באריזתם המקורית שלא נפתחה, כתנאי להחלפה